Červenec 2010

Professional Photos > Session 08

31. července 2010 v 18:50 | ♥Miss.Ash♥
Strašn ji to tu mocka slušelo :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Professional Photos > Session 07

31. července 2010 v 18:46 | ♥Miss.Ash♥
Slušelo

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Diary023

31. července 2010 v 15:47 | ♥Miss.Ash♥ |  Diary
Ashley-Michelle-Tisdale-Fan.blog.cz
Ahojky takl pro dnešek už vše!přidala jsem toho velmi hodně a zo což jsem moc ráda,protože už mám neuvěřitelných 500 článků za měsíc červenec xD.Jsem strašně štasná tolik jsem vůbec ještě neměla xD..No a ted už se pujdu napapat a pak asik půjdu k babiččce nebo s pejskem na nakou procházku :).Doufám,že se sem ještě na pc dostanu.Ale ve 20:00 tu nebudu páč se budu jukat na Norbit na nově :).Tak pp

Professional Photos > Session 06

31. července 2010 v 15:45 | ♥Miss.Ash♥
Moc slušelo

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Professional Photos > Session 05

31. července 2010 v 15:43 | ♥Miss.Ash♥
imagebam.com

Professional Photos > Session 04

31. července 2010 v 15:42 | ♥Miss.Ash♥
imagebam.com

Professional Photos > Session 03

31. července 2010 v 15:39 | ♥Miss.Ash♥
Moc slušelo

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Professional Photos > Session 02

31. července 2010 v 15:37 | ♥Miss.Ash♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Professional Photos > Session 01

31. července 2010 v 15:36 | ♥Miss.Ash♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Portraits > Earlier Years

31. července 2010 v 15:34 | ♥Miss.Ash♥

imagebam.com

Portraits > Session 07

31. července 2010 v 15:31 | ♥Miss.Ash♥
imagebam.com

Portraits > Session 06

31. července 2010 v 15:30 | ♥Miss.Ash♥
imagebam.com

Portraits > Session 05

31. července 2010 v 15:29 | ♥Miss.Ash♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Portraits > Session 04

31. července 2010 v 15:28 | ♥Miss.Ash♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Portraits > Session 03

31. července 2010 v 15:26 | ♥Miss.Ash♥
Moc slušelo.líbí se mi její šaty :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Portraits > Session 02

31. července 2010 v 15:23 | ♥Miss.Ash♥
Moc slušelo

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Portraits > Session 01

31. července 2010 v 15:16 | ♥Miss.Ash♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Behind The Scenes > Nylon Cover Shoot 2010

31. července 2010 v 15:12 | ♥Miss.Ash♥
imagebam.com imagebam.com

BULGARIAN Bravo

31. července 2010 v 15:05 | ♥Miss.Ash♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

název na obálce říká: hvězda snímač Nina Dobrev. Přátelé, lásku, slyle a kariéra - BRAVO naskenovaný život roztomilé dívky z televizního seriálu o upírech!

Page 1.

Idols:

(1) Hrdina v očích mladé hvězdy, je kanadská herečka Ráchel McAdams, pocházející z rodiny řidiče a zdravotní sestry.

(2) Sarah Jessica Parker je rovněž součástí  Nina idoly není 'pouze Protože její talent, ale její děsivý styl a její postoj'.

Od starších hvězd její idol je Meryl Streep, její herectví v 'hodinách' je skutečná inspirace o Nině: 'Chci hrát všechny druhy dílů - nezáleží na tom, jsou-li dobré nebo špatné znaky, make-up a paruky může dělat zázraky. 'Co lepší důkaz o tom, že než Nicole Kidman v' hodinách '?

Láska:

V současné době Nina je jediná, ale protože natáčení pro The Vampire Diaries a skutečnost, Ian Somerhalder je její partner v řadě začali fámy. Všichni fanoušci si Ninu & Iana nejen perfektní obrazovce pár, ale v reálném životě příliš. 2 z nich tráví hodně času spolu (a před několika týdny Ian ji vzal do předváděcí místnosti, takže si může koupit nové auto s jeho pomocí tak ', že neleží na její'), ale oni  popřeli jakýkoliv vztah kromě přátelství že make 'em blízko a pomáhá' em fungovat ještě lépe v týmu. Ale když hovoříme o snu muže, Nina říká, že pro ni nejatraktivnější herec je právě teď Sam Worthington a ona je bláznivým  fanouškem Avatar.

Styl:

Nemůžeme popřít, že Nina má určitě velký vkus a styl si zaslouží obdivovala, pravděpodobně proto, že její kariéru jako modelka. Mladá herečka nepoužívá pomoci stylistek, ona počítá pouze na její smysl pro módu. Minulý týden, když jsem měla večeři mé vidličku změnily tvar jsem musela nosit jako náramek '- úsměv Niny. Miluje sportovní oblečení a pohodlné oblečení, a ona je maniak na boty. Ona má mnoho obuvy - s vysokými podpatky, nebo ne, nezáleží, důležité je, aby byly jedinečné. Nina se stará opravdu hodně o vlasy a o její make-up. Její vlasy jsou původně kudrnaté, ale ona je nemá ráda tak nosí rovné a pokud jde o make up - ona nikdy neopustí svůj dům bez řasenky. Její výkon se většinou jóga alespoň 2-3 krát týdně, a když má čas ráda běhá.
Kariéra:

Vzhledem k tomu, že byla velmi mladá Nina ukazuje zájem na umění - gymnastiku (dokonce reprezentovala Kanadu v několika šampionátů), tance, divadla a později filmu. Předtím působila jako modelka na chvíli - ona střílí reklamy a díky nim se jí cesta k slávě dostala otevřeně. Na chvíli studovala sociologii, ale ona je fascinována kino umění, začala chodit do herecké školy. V roce 2006 dostala svou první roli ve filmu Daleko od ní a od té doby byla v jako 10 různých produkcí. Ona dostane všiml v Degrassi, ale velká sláva přichází s upírem deníky a jeho jistotu, že zvyklý zastavit. Herečka řekla, že bych ráda něco v souvislosti s módou, ale pro teď je velmi zaneprázdněna a ona nemá čas to udělat. Příští rok budou 2 filmy s ní coming out - Killing Game, kde ji co-hvězdy jsou Kellan Lutz a Samuel L. Jackson

Přátelé:

'Trávím hodně času na sadu upír deníky a většinu času můj den začíná v 5 hodin.' - Po těchto slovech může kdokoliv zjistit, kdo a jaké jsou její přátelé. Všechny čas strávený na TVD nastavit dělala obsazení opravdu skvělé přátele: 'My všichni děláme žerty navzájem-li jsme střelbu ve tmě tajemným domě I skrýt a vystrašení kluci.' Jak pro přátelství mimo TVD nastavila Podíváme-li se na ni na Twitter profilu (kde Nina tweets hodně) má mnoho přátel s různými kariéry. Včetně lidí z Bulharska, kde přijde na návštěvu někdy. Nepřekvapuje co? Kdo by nechtěl být přítelkyní s ní.

Kdo je fanouškěm Niny nebo ji má rád tak si to určo přečtěte je to zajimavý :).Jo něco možná bude přeložené trochu divně tak snad to pochopíte :).A kopírujte jedině se zdrojem!
Diary022

31. července 2010 v 14:23 | ♥Miss.Ash♥ |  Diary
Ahojky potřebuji hlásky ZDE!!Soutěžím s filmem Avatar.Všem předem děkuji za hlásky :)